Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tévő legyek? Ajánlanátok...

Mi tévő legyek? Ajánlanátok valamilyen orvost aki a meddőséggel foglalkozik? Esetleg budán?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja nem esem teherbe.Endokrinológusnál jártam már,voltam vérvételeken.A ciklusom beállították 32 naposra.Most fejeztem be az clostibegyt kúrámat,hogy rásegítsünk a peteérésemre.A Bromocriptint szedem még,egy hónapnyi adagom van belőle.Ezt a prolactinomra írta a doki,nagyon picit volt magasabb az átlagnál.Ő azt mondta h jó esélyel indulunk ezekkel h teherbe essek.Ez már a 4. hónap hogy ezt mondja.El vagyok kenődve,mikor lesz nekem már babám:( És az endodokihoz szeptember végére kaptam csask időpontot:(
2012. júl. 12. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint 1,5 éve nem esel teherbe, ezt akartad írni?

A párodról nem írsz, őt kivizsgálták már?

2012. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre jó és rosszhírt fogok írni: 1 év sikertelen próbálkozás után szokták javasolni, h vki nézesse meg jobban magát.
2012. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen.a páromat még nem vizsgálták sajnos.
2012. júl. 12. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az másfél év akar lenni,akkor bocs. Pároddal minden oké?
2012. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor a nődokidtól, vagy háziorvostól kérhetsz neki beutalót, spermavizsgálatra. Meg én felhívnám az endokrinológust hogy ha mész szeptemberben akkor őt is vizsgálja meg, esetleg írjon egy hormon labor beutalót.

Addig is adj neki vitamint, E-vitamin 250mg és C-vitamin 1000mg naponta, felturbózza a kiskatonákat! :)

2012. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párod részéről még az is kérdéses, hogy ő mennyire egészségesen él? Sportol-e, ha igen, mit, mert az sem mind1. Akkor a dohányzás is gond sokszor, meg az italozás. A forró fürdő se tesz jót... érdemes ezeket is átgondolni. Téged már kezelnek, szóval inkább arra tippelnék hogy vele van valami.
2012. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak : www.mensmentis.hu

Nekem itt segítettek, pedig előtte több orvosnál is megfordultam eredménytelenül! Sok sikert!

2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó neked mi volt a probléma?
2012. júl. 12. 13:43
 9/9 noren válasza:
1 év sikertelen próbálkozás után lehet meddőségi szakrendelésre menni. Több ilyen intézmény van országszerte magán és OEP-támogatott egyaránt. Ha letelt az egy év és már nem vagytok nagyon fiatalok, én azt javaslom, hogy MEDDŐSÉGI KÖZPONTba menjetek. Sok nőgyógyász évekig kísérletezik a betegével, aztán évek múlva úgyis egy meddőségi klinikán köt ki. Én a János kórházba, a Budai Meddőségi Centrumba járok. Ez OEP-támogatott intézmény; tehát a beavatkozásokért nem kell fizetni. Ha bármilyen kérdésed van még, írjál nyugodtan, szívesen válaszolok. Sajnos, nagy tapasztalatom van e téren...
2012. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!