Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr.7-től mensiztem 20án volt...

Ápr.7-től mensiztem 20án volt ovum. Vasárnap reggel hánytam és azóta émelygek és kívánós vagyok! Csináltam testet és nagyon halványan de 2 csík volt! Meg az ovu-mikr. is néha páfrányos! Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Jol hangzik :)

De a mikroszkopos reszet nem ertem, mert az nem a peteerest jelzi pafranyosan?

DE A HALVANY CSIK IS CSIK!

Nekem is havany volt az elso csikom, amit a ciklus 26. napjan csinatlam, es most 21 hetes kismama vagyok :)

2008. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Áll. a mikroszkop is jelezheti a terhességet! Ezt itt olvastam "tőletek". Nagyon örülnénk! Amúgy a hasam is fájdogál és szurkál.
2008. máj. 3. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár választ kellene ide írnom, de ha nem haragszol én kérdezni szeretnék tőled,azt, hogy miután együtt voltatok "úgy" és elment benned a párod, hány napra rá csináltatok tesztet? Mert nekem még sajnos csak 3 napja... És már izgatottam várom, hogy csinálhassak tesztet csak nem tudom mikor. ovum 30.-án volt... Ne haragudj, h nem válaszoltam hanem kérdeztem. És szorítok Neked!!!
2008. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én 3 tesztet már csináltam. az elsőt vasárnap du. miután rosszul voltam persze az negatív lett de az nagyon korai volt! A következőket pedig tegnap előtt meg ma. Ezeken halvány csík lett! Szerintem k.b. másfél hete voltunk "úgy" együtt,hogy talán összehoztunk egy Babot! :) Szerintem várj még 1 hetet legalább a tesztel,hogy ne csalódj! Bár tom nehéz! Szorítok Nektek!
2008. máj. 3. 23:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs 2.5 hete: ápr. 15. és 18.
2008. máj. 4. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg baba,de azért az örüléssel várd meg,hogy megjön-e.Viszont tényleg bíztató.Ha nem jön meg,akkor szinte biztos a siker.
2008. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is bízhatsz, de ne örüld el! Amúgy én is ugyanúgy vagyok, mint te!7-én volt meg, csak mi többször "rátettünk" pé-kor, nagyon szeretnénk már babót! Remélem egyikünknek sem jön meg holnap!!!


Sok sikert!

2008. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!