Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napra szoktam megbetegedni,...

28 napra szoktam megbetegedni, de ez már a 40. napom. Tegnap óta barnás folyásom van. Nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A tesztem múlthéten negetív volt,de a vérvételi redményem pozitív,és a doki,hasi uh-on nem látott semmit.Ma már a derekam is fáj.Ez mit jelent?
2008. máj. 3. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A derékfájás mensi és baba jele is lehet!

De ha a vérvételed pozitív, akkor ott baba van!

Viszont a hasi UH-on nem biztos, hogy látszódott a petezsák, inkább hüvelyi UH kellett volna.

Amíg nem csinál hüvelyit, addig ne aggódj, - bár a barna folyás nem túl bíztató, lehet, hogy meg fog jönni...

Drukkolok, hogy baba legyen!

2008. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válasz.Attól félek,hogy nehogy méhen kívüli legyen.Jó lenne,ha babás lennék.
2008. máj. 3. 22:30
 3/6 anonim válasza:
Nekem is volt egy terhességem aminél a vizelet többször is pozitiv volt és az ultrahang(hasi meg hüvelyi)nem mutatott semmit.Jó egy hétre elis kezdtem vérezni.
2008. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem vizeletből a teszt negatív lett,csak a vérvételi pozitív.
2008. máj. 4. 10:02
 5/6 anonim válasza:
lett baba?
2010. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést.Akkor nem maradtam terhes,de következő hónapban már igen.Azóta van,egy 15 hónapos gyönyörű kislányom.
2010. máj. 10. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!