Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk, lehetek...

Nem védekeztünk, lehetek terhes, ha "vigyáztunk"? (az előváladékra gondolok) 21 vagyok

Figyelt kérdés
Szerda este lefeküdtem a barátommal.nem használtunk semmit,mert ő nem szereti a gumit én meg a gyógyszert:S Sokáig bennem volt,de nem ment el bennem mert azt mondta h amikor elment volna vissza tartotta és utána már (mikor visszatrtja)már nem tud elmenni.Igy is terhes lehetek? A mensim hó közepe fele várható,kb 14-16.-a közt.
2008. máj. 3. 18:37
 1/10 A kérdező kommentje:
ha terhes lennék,leghamarabb mikor fogom észre venni? mensi kimaradásnál? mert szokott késni.vagy van vmi más jele is?
2008. máj. 3. 18:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14-16 körül kell megjönnie,akkor nagyjából pont peteérés körül voltatok együtt és bizony simán lehetsz terhes!!!!!!Ha nem szereti a gumit,kérdezd meg,h gyereket szeretne-e mert ebből nagyon könnyen lehet baba.
2008. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a mensi kimarad,az elég biztos jele,előbb nem nagyon lehet tudni.Ráadásul már a 72 órás tabiról is lekéstél...most már csak drukkolhatsz,h ne legyen baj.
2008. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyors válaszokat. tesztet mikor érdemes csinálni? mensi késés után?
2008. máj. 3. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
A kimaradt mensi első napján is tesztelhetsz.
2008. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Clearblue már a mensi előtt 4nappal is kimutatja a terhességet. Ha nem jön be sem a tabi, sem a gumi, használjatok kúpot! Pl. Pharmatex fogamzásgátló hüvelykúp vagy hüvelytabletta.
2008. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A vizes folyás minek a jele? nem olyan mint volt,nem krémes vagy nemtudom. olyan mintha vizesebb lenne
2008. máj. 3. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz így terhes, én is így lettem. 20 évesen, egy eléggé bizonytalan kapcsolatban, aztán most 21 évesen itt vagyok egyedül a fél éves gyerekkel. Szóval így ne szeressétek a gumit meg a gyógyszert. Bár én nem bántam meg, de látod, ez lesz belőle. Mi is "vigyáztunk", nem ment el bennem a srác, aztán azt vettem észre, hogy nem jött meg, vártam, vártam és még mindig semmi, lekezdett feszülni a mellem, fáradékonyabb és ingerlékenyebb lettem. Össz vissz ennyi tünetem volt, a teszt sokáig nem mutatta ki és a doki sem vette észre amikor vizsgált, csak utólag derült ki, amikor az ultrahangon látták a hat hetes terhességet, illetve a kis petezsákot és a hólyagcsírát. Szóval minden esélyed meg van a teherbeesésre.
2008. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most egy kicsit megijedtem.hát kénytelen vok megvárni a mensim ha megjön. de addig megörülök,mert addig még van egy kis idő.azért köszi h irtatok:)
2008. máj. 3. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Nalunk a barati tarsasagban egy par is ezt a "modszert" hasznalta, most egy eves a kisfiuk.

Az elovaladek eletkepes spermakat tartalmaz, tehat van esely teherbe esni.

2008. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!