Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát a párommal....

Szeretnénk babát a párommal. Na ugye az aktus végén mindig van a páromnak folyása. Fehér folyadék. És már rég óta próbálkozunk a babával de semmi. A menzesz az késni szokott neki de a teszt viszont negatív. Ez a folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
És hogy tudunk segíteni ezen a gondot hogy sikerüljön a baba?

2012. júl. 7. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az aktus végén?Csak akkor van ez neki?

Szerintem keressen fel egy dokit és nézesse meg minden rendben van-e!

Mióta próbálkoztok?

2012. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Namármost - az aktus végén azért csak sejted, mi folyhat ki, ugye???
2012. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen az aktus végén van ez. És tudom hogy mi folyik ki. Csak szeretnénk babát már. Hát már kb 2-3hónapja próbálkozunk.
2012. júl. 7. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg mi az, hogy késni szokott neki? Minden hónapban? Akkor eleve lehet, hogy hosszabb a ciklusa a szokásosnál. Hány napos?
2012. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap után azért még ne várj csodát :D Van, akinek elsőre összejön, de sokaknak kell egy fél év vagy több is. Érdemes lenne legalább azt megfigyelni, van-e peteérés, és kb. mikor lehet.
2012. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor abba hagyta a gyógyszer szedését akkor volt mindig 23dika. Ekkor határoztuk el hogy babát szeretnénk. Az első aktus után volt hogy 2dikán jött meg neki. És azóta mindig 2dika vagy pár nappal elötte jön meg. Az idő is változó. Álltalába 4-5nap.
2012. júl. 7. 16:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

Most esett le! :O

Ugye tudod hogy a gravitáció odabent is működik és az a folyadék ami kifolyik,azt te tetted oda? :O :)

Senkinek sem marad bent mind,csak egy része....

vagy mond hogy nem erről a "folyadékról" beszélsz,kérlek!

2012. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de erről beszélek. Csak most vagyok ott hogy elösszőr próbálkozok a gyerek nemzéssel és ezért teszek fel ilyen kérédseket.
2012. júl. 7. 16:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ami kifolyik az amit te bele raksz...nem értem mit. Vársz hogy örökre bent marad?Ez mindenkinek kifolyik...2-3 hónap az semmi de esetleg a gyertya állást próbáljátok ki meg hogy 2 naponta csináljátok
2012. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok!

És férfi létedre még életedben nem láttál szexfilmet sem semmi olyat ahonnan ezt megtudhatnád?Nem az agyáig lövöd,egy pár centi áll rendelkezésedre,így nyilvánvaló hogy egyszer csak ki fog folyni,nem?

Na de legalább megnyugtató hogy nincs a párodnak ilyen baja!:) Mi 5 hónap után teszteltünk pozitívat szóval nyugalom!Egy nő teherbeesésének normál ideje 1 év!

2012. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!