Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi előtt 1 héttel mennyi...

Menzi előtt 1 héttel mennyi az esélye annak, hogy teherbe essek, ha a ciklusaim több, mint 30 naposak?

Figyelt kérdés
megszakításos védekezés

2012. júl. 2. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
előfordulhat, de kevés az esélye.
2012. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem mindhárom gyerekem számított menzesz kezdete előtt 1 hét-10nappal fogant. Mondjuk megszakításos mellett nyilván sokkal kisebb az esélye, de azért nem nevezném védekezésnek, az 1% szerintem mindenképp megvan rá. Ha nem akarsz babát, keressetek más, megbízható módszert. Tudom, hogy nem ezt kérdezted és nem érdekel, ha lepontozol, de az osztálytársam 2,5 év sikeres megszakításos "védekezés" után lett mégis terhes a lányával és azóta mindenkit elővigyázatosságra intek.
2012. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!