Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 19 napja fennt van a...

Mar 19 napja fennt van a hom(37)a mensim kesik egyertelmuen de semmi terhessegre utalo jel. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tesztelni nem merek meg mert egy hete teszteltem negativat a nem vart mensi elott egy nappal.Szerintetek?
2008. máj. 2. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem lehetsz terhes,nekem is 37 volt a hőm,és semmi tünet. aztán a 3.ik nap után csináltam tesztet és pozitiv lett. vegyél nyugodtan tesztet,így legalább elmulnak a kételyeid. Amugy nem mindenkinek jár tünettel,nekem 7 hetes koromig semmi bajom nem volt,de sajna utánna már kezdőttek a tipikus tünetek. De szerencsére már tul vagyok rajta,észre sem veném hogy babás vagyok ha nem lenne a pocakom. :-)

szurkolok neked,és légy bátor

16 hetes kismami

2008. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor nagyjából 5 napja késik?

Egypár napot még várhatsz a teszteléssel, de még az sem biztos, hogy kimutatja.

Nekem van 6 tesztem, mindegyik halvány 2. csíkkal, és ha hihetek nekik, akkor tegnap voltam 6 hetes! Ennyit a tesztekről...

Szóval, lehetsz babás, tesztelj, ha gondolod holnap reggel, de akkor se keseredj, ha negatív, mert az igenis tévedhet gyakran!

2008. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!