Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt vagyok 1 héttel,...

Mensi előtt vagyok 1 héttel, máskor már ilyenkor fáj a cicim most miért nem? Ez jó jel baba szempontjából?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Még semmit nem tudni ilyenkor. Ha félidőben volt peteérésed, akkor kb. most van a fejlődés félútján, talán épp a beágyazódás zajlik. A mellfájdalom szerintem hormonhatásra történik, most még nincs hormontermelés, én úgy tudom. Korai ez még!
2012. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10.napon volt peteérésem,és előtte való napon voltunk együtt!De majd ha nem jön meg az a biztos!
2012. júl. 4. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak nők akiknek nincs mellfájdalmuk,de szerintem az nagyon kevés!Én is abban reménykedtem mindig hogy lehet baba,pedig nem fájt a mellem!

Hát nem így lett!Most már peteéréstől úgy fáj a cicim és úgy megduzzadt hogy csak néztem,majd a bimbóm lett iszonyat érzékeny!Ma teszteltem pozitívat!:)

Szóval szerintem ha nem fáj a cicid nincs baba,de kívánom hogy kivétel legyél és cicifájás mentesen legyél babás!

2012. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!