Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra készülünk. Apával...

Lombikra készülünk. Apával van baj. Hogy minél jobban segítsem a megtapadást, tudtok ajánlani méregtelenitő kurát vagy igyak valamit esetleg szedjek? Számit ez szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha apával van "baj", akkor nem érdemes semmit tenni.

Remélem sikerül! Szorítok!

2012. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon rendes vagy hogy igy elsőre nagyon drukkolsz:)
2012. júl. 4. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk most volt az első beültetésünk, szintén apával van a gond!

Femibion 800-at ajánlotta a dokim, paradicsomlevet, sok folyadékot és fehérjét! Sajna nem tudom ezek mennyit segítenek, sok múlik a szerencsén is!

Sok sikert Nektek! :)

2012. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Három beültink volt mind sikertelen, majd egy könyvben olvastam, hogy a nő ne szedjen c-vitamint ha terhes akar lenni, eheti gyümibe de tabikat ne mert szárítja a méhnyálkahártyát és nem tapad meg rajta a cucc..nálunk is apával volt a gond, alig volt spermánk, és láss csodát természetes úton összejött , igaz felturbóztuk a katonáit, ette a cinket, ő a c-vitamint is nyomta nagy dózisba és ette a maca vibe kapszulát, három hónapra az utsó beülti után várandós lettem, azóta már a másodikkal is, szóval kerüld a c-vitamint ez idő alatt.
2012. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3. vagyok

Ezt a C-vitamin dolgot már én is hallottam!

2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én méhpempőt ettem,nem tudom van-e köze a sikerhez,de bejött.Állítólag a méhre van jó hatással.
2012. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

sziasztok

500 as c vitamint szedtem kb 2-3 hete kezdtem de igy abba hagyom:)azthittem csak jobb lesz nekem haszedem

2012. júl. 6. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!