Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent, kb. mikor lesz...

Ez mit jelent, kb. mikor lesz ovulációm?

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál, mert május 24-én hagytam abba a tablettát, és nem jött meg a menzeszem. Csinált hüvelyi ultrahangot, és azt mondta, még nem is fog megjönni, mert 6 mm-es a méhnyálkahártya vastagsága, és a bal petefészkemben lát egy 20mm -es érő tüszőt, szóval valószínűleg pár nap múlva lesz az ovulációm. Ez kb mit jelenthet, nagyjából mikor? Rossz arány ez a 6 mm-es nyálkahártya?

2012. júl. 4. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
6 mm nem túl vastag, de ovuláció után azért még vastagodni fog. A 20mm-es tüsző viszont elég nagy. Mi is csak annyit tudunk erre mondani, hogy pár napon belül megreped, pontosabban nem. A héten mindenképp legyetek együtt ha babát szeretnétek, de ne olyan túl gyakran, elég 1-2 naponta egyszer. Sok sikert!
2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Egyelőre nem stresszelem magam azzal, hogy esetleg túl vékony, mert ha nagyon rossz lett volna, csak mondja, de még nagyon kezdő vagyok a teherbe eséses információkkal kapcsolatban (mint hőgörbe, nyák stb.). Végül is már annak is örülök, hogy a tabletta után viszonylag hamar kezdi összeszedni magát a szervezetem. :)
2012. júl. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!