Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostinál mennyire valószínű...

A Clostinál mennyire valószínű, h a 14 napon ill körül van a peteérés?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert múlt hónapban is szedtem a Clostit és a 9.,11.,12.,13.,15. napon voltunk együtt a párommal és mégsem sikerült.
2008. máj. 2. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem sikerült nem jelenti hogy nem volt peteeérésed, lehet volt, csak nem fejeződött be a folyamat. Uncsim is most szedte, és nem az első hónapban esett tehetrbe csak a másodikban. Egy másik barátnőm pedig csak a 3.ikban. Annyi ideig lehet szedni egyszerre. Szóval ne aggódj! Össze jön az! Sok sikert!

33 hetes kismama

2008. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok.. nah igen az sem biztos, hogy a 14. napon van. Lehet hogy a 16. volt, vagy máskor. Sok tényező lehetséges.
2008. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az sem jó ha mindennap együtt vagytok,mivel a megtermékenyítésre alkalmas spermiumnak kb 2 napra van szükségük hogy újra termelődjenek!!
2008. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nem biztihogy sikerűl.nekem 2closti után nem jőtt őssze.pedi volt pé-m.voltál uh?mit mondtak?
2008. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam uh-on, nem mondta az orvos,h kell mennem,csak annyit mondott,h szedjem és majd meglátjuk mi lesz.De azt hiszem hétfőn felhívom,h mégis csak jobb lenne ha csinálnánk egy Uh-t.
2008. máj. 2. 15:07
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, és nagyon köszi a válaszokat!:)
2008. máj. 2. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
hát engem vissza hivott uh-ra nehogy cisztám legyen .jo volt a peteérésem de sajna nem jőtt őssze.
2008. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZIA, ÉN MOST SZEDTEM BE A 2 ADAG CLOSTIT, ENGEM SE HÍVOTT A DOKI UH-RA. DE NEKEM TUTI NEM A 14 NAP VOLT PÉ-M NEKEM VAGY A 17-20 NAP KÖRÜL. DE HŐMÉRÖZZ, VAGY VEGYÉL LH TESZTET, VAGY MIKROSZKÓPOT. AZZAL TUTI. ÉN MOST VÁROM AZ EREDMÉNYÉT A CLOSTINAK...
2008. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Te honnan tudod,h nem a 14 napon volt a peteérésed?LH teszt vagy mikroszkóp?Nálunk nem lehetett kapni ilyen ovulációs tesztet, szóval megrendeltem és csak hétfőre lesz itt.Ti akkor akcióztatok,amikor a teszt kimutatta,h van peteérésed?Mikor nem kéne megjönnie?Írj légyszi!
2008. máj. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!