Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordult valakinel, hogy a...

Elofordult valakinel, hogy a terhessegi teszt egyaltalan nem mutatta ki, hogy terhes? Ha igen hogy derult ki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
van, akinek nem mutatja ki, de sajnos az esetek többségében a negatív teszt azt jelenti, hogy nincs baba... egyébként én úgy tudom, hogy vagy ultrahang mutatja ki, vagy elkezd a baba mocorogni. attól is függ persze, hogy pl. van-e vérzés kimaradás. mert két hónap után az ember csak elmegy orvoshoz, ugye?
2009. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben még soha senkivel nem történt ilyen. Nekem az a tapasztalatom, hogy a terhességi tesztek teljesen megbízhatóak. De ne legyen igazam :)
2009. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen nálam előfordult.Szerdai napra nem vártam,majd pénteken teszteltem negatívat,következő hét kedden orvos és ő is azt mondta hogy nem érez terhességet,de elküld vérre és vizeletre.Majd annak az eredményéért mentem csütörtökön és akkor mát tudtam hogy babánk lesz:-))És még az ezt követő héten kedden mentem uh.-ra és még csak hüvelyin épphogy csak láttak valamit.Mért nálad mi a helyzet?

Üdv. 22 hetes km.

2009. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem három napja késett, ahány tesztet csináltam mind negatív lett, majd más okból mentem dokihoz és mondtam, hogy késik, de a tesztek negatívak. Azt mondta, hogy ha két nap múlva sem jön meg reggel menjek be vérvételre. Addig persze csináltam teszteket, de mind negatív, doki is mondta, hogy már rég ki kellett volna mutatni. Lényeg meg volt a vérvétel és akkor derült ki, hogy kismama vagyok:-)
2009. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem mutatta ki . Orvosnál voltam mert görcsöltem. UH-gal is megnézett de nem látszott a baba. rá 2 hétre elvetéltem de kiderült ikrek és 1 baba megmaradt. Műtétre indultam vetélés után és lás csodát szívhangot kaptam meg egy kisképet a 9 hetes kisfiamról. Most már 4 éves.
2009. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tyuha..utso valaszolo,nem volt valami egyszeru...de legalabb volt valami jo a rosszban.. szivbol gratulalok a gyerkochoz! :) Eleg egyedi eset..meg nem is hallottam ilyenrol.
2009. júl. 21. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!