Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A höm:37.1 Baba lesz? Menszi...

A höm:37.1 Baba lesz? Menszi elött 10 nappal vagyok, néha enyhe feszítést és szúrást érzek alul a hasamban, a melleim fájnak, fehér folyásom van.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem úgy jársz mint én. Nekem is ugyan ez volt, sőt! Folyton azt éreztem 2 hétig hogy meg fog jönni, végül 3-4 nap pecsételgetés után meg is jött. Remélem az ezen való rágódás hozta magával a pecsételgetést, nem pedig valami difi volt. A hőm nekem is magasabb volt egészen 3-4 nappal a mensiig. De sokan azt írják, hogy alacsony hővel is jöhet a baba, nem mindenki egyrforma. Szorítok!
2008. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Miért neked mitöl volt ugyan ez?
2008. ápr. 30. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:

nemtudom. egyszerűen annyira bíztam benne hogy megfogant a baba... itt olvastam, hogy milyen tünetek lehetnek.. persze nekem azonnal volt minden.

Sosem volt még ilyen hogy 2 héttel előtte érezzem, hogy meg fog jönni. Ebben a hónapban ki se számoltam mikor kéne megjönnie, nem foglalkozom a dologgal. :-)

2008. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és yígy utólag kiszámoltuk, totál nem akkor voltunk együtt amikor létrejöhetett volna a babóca. :-)
2008. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia!Most akkor neked már összejött a baba??Mert azt irod,hogy annyira biztál benne hogy megfogant...De?Mikor kezdtél érezni v.mit?
2008. ápr. 30. 23:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia!Ja most már értem:)Gratula!Nekem az elözö menszim(14-én)leginkább csak barnázásbol állt!Azota nem jött meg de nem is teszteltem:)Megprobálok én is (nem nagyon)oda figyelni:)De most nem vettem észre peteérést!Szerinted?
2008. ápr. 30. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jött még össze, most van a 2. hónap próba. Vagyis kb mostanság van peteérés. De nem foglalkozom ezzel, annál nehezebben fog összejönni.
2008. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De miért nem teszteltél? Lehet hogy van ott valaki már. :-) A hőd folyton ilyen magas? És reggel ennyire magas?
2008. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor bocsika!De lehet 1 megérzésem volt:)))Reggeli hö átlagom:36.8 körül van.Azért nem tesztelek,mert múlt hónapban sem jött meg,csak 5 napig barnáztam.Voltam dokinál Uh-n még nem látott semmit,és 1 hét múlva a menoteszt is negativ lett:(Pedig volt 1halvány második csíkom!!!Azt mondta lehet,hogy nem ágyazodott be rendesen!Sajna!
2008. ápr. 30. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!