Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek a legelsö...

Mikor jelentkeznek a legelsö terhességi tünetek? Hány nappal az "esemény" után? Kell hozzá egy hónap?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
a legelsö tünet hogy kimarad, az a sex utáni 2. hét..
2009. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egyénenként változó. Nekem pl: a 4. hónapig semmi bajom nem volt. Az első terhességi tünetem az volt, hogy megmozdult a bébi. :D Anyukám azt mondta ő már 1 héttel az akció után hányt és émelygett. De általában a beágyazódás után 2-3 héttel már érezhetők a tünetek (már akinek vannak) és a szerencsésebbeknek a 3. hónap után megszűnnek.

2009. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6. és 7. voltunk együtt a párommal és 24. kimutatta a teszt, hogy terhes vagyok! akkor már émelyegtem és hányingerem volt!
2009. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a sogornőm azt mondta hogy egyböl tudta hopgy terhes mert már másnap rengetegszer pisilni járt. védekeztek csak akkor egyszer nem, és most van egy unokaöcsém:)
2009. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!