Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létrejöhet a fogantatás ovu...

Létrejöhet a fogantatás ovu után egy nappal? VAgy esélytelen?

Figyelt kérdés
30 naposak a ciklusaim, elvileg 24-én volt ovum, ha volt és mi csak 25-én este tudtunk együtt lenni!
2012. jún. 27. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet percre pontosan kiszámolni az ovulációt. Ha mázlitok van, benne voltatok még a 24 órában, amíg megtermékenyíthető a petesejt.
2012. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor reménykedem!
2012. jún. 27. 08:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem,egyértelműen esélytelen!

Az meg pláne nem jó hogy 30 napos ciklussal 24. napon van pé-d mert akkor nincs ideje beágyazódni a babának!

Az érett petesejt kiszabadulása után kb 5 napig vándorol mire megtermékenyül és eléri a méhedet és ott elég vastag a nyálkahártya hogy be tudjon ágyazódni ami újabb 5 napot vesz igényben 5-7 napot vesz igénybe!

Ennek tudatában esélytelen az ovu utáni napon a fogantatás!

A petesejt 18-24 óráig megtermékenyíthető,tehát vagy szerencsétek van,vagy nem!

De én nem sok esélyt látok rá,a késői együttlét és a luteális fázisod hossza miatt!:(

2012. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj, butaságot írtam még nem hatott a kávé. :D

Szóval 24-én volt ami a 16.ik nap! De én is így látom, hogy esélytelen, talán majd a köv. hónapban!

2012. jún. 27. 08:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Izé, én nem mondtam hogy a 24-ik nap van a peteérésem! Csak hogy 24-én volt ovum. :)
2012. jún. 27. 08:18
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
az nagy marhaság, hogy a petesejt 5 napig vándorol és csak utána termékenyül meg. Mert megtermékenyülve ér le 5 nap alatt a méhbe. Nem mindegy!
2012. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen már rájöttem!Itt se hatott a kávé!:D Bocsi!

De továbbra is úgy gondolom hogy a 25.e késői!

Utolsó!Igen megtermékenyül igazad van!

2012. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm nektek a válaszokat! :)
2012. jún. 27. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, nagyon jó fej vagy :)

Tetszenek a hozzászólásaid :)

2012. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!