Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 nappal fogantatás után ki...

11 nappal fogantatás után ki kimutatná már a teszt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korai lenne még!
2011. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
HCG a beágyazódástól kezdve kezd termelődni kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még kell 1-2 nap, mire kimutatható lesz.
2011. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

teszt függő. Nekem a 10-es erősségű teszt már a 9. napon mutatta. (bár ikreknek indultak, így lehet magasabb volt a hcg szintem)

Sok anyukát ismerek, akinek a 10-es teszt már 10. napon szép erős volt.

A bolti 20-25 ös tesztek talán a 13.napon mutathatják először, de ez egyéntől függ, mert nem egyforma a hcg szint, és a beágyazódás is eltérő, hogy mikor fejeződik be.

2011. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van akinek már a 25-ös is kimutatja előbb! van akinek késik 1 hetet mire +-t tesztel! egy próbát megér, ha - még lehet +! ha + akkor meg jöhet az öröm! de ha nem vagy babás, akkor meg úgysem lesz + két nap múlva sem.... szurkolok és írd majd meg az eredményt! :)
2011. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és jókívánságokat! Tegnap volt a 10. nap és negatív lett a teszt. Viszont a mensim sehol, mégcsak nem is barnázok, pedig napokkal minden mensi előtt szoktam, mellfeszülés, sokszor pisilés megvan. Hát gabriel teszt volt, szerintem akkor még korai volt. Ha hétvégén nem jön meg, hétfőn jöhet a következő teszt, az már talán biztos lesz.
2011. jún. 16. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 12. napon teszteltem tegnap és negatív lett. Én legközelebb vasárnap fogok, talán akkor már mutat valamit. :) Majd írj nálad mi lett az eredmény!
2011. jún. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem háromszor is 11 dpo-n már pozitív lett a teszt. Utoljára múlt szombaton. :)

Az első lombik baba volt, a második elment, most remélem minden oké lesz.

Tesztelj nyugodtan. Mindenkinél máshogy termelődik a hcg, de ha szerencséd van ott lesz az a második csíkocska. Szorítok!

2011. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ma néztem én is a 11. napon, nekem semmi. Vagy azért, mert nem sikerült, vagy mert tényleg korai és kevés a HCG. Ha nem jön meg, akkor holnap ellövöm az utolsó tesztemet, ha akkor sem lesz pozitív, akkor szerintem most sem sikerült.
2011. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!