Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak holnap kellett volna...

Csak holnap kellett volna megjönnie, de már egy hete barna folyásom van, ma meg mintha megjönne, olyan első napos mensi jel van. Akkor már sajnos nem valószínű hogy baba, ugye?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a menzi előtt két héttel barnás folyásom,amikor meg kellett volna jönnie akkor egy kicsit több volt és görcsölgetett a hasam de semmi.

6 hetes a kisbabám.

Bármi lehet .

Ne keseredj el!

Vegyél tesztet,szorítok nagyon.

Nekem a barnázgatás mellett is kimutatta a teszt a terhességet.

Sok sikert!

2008. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jajj most egy kicsit megnyugtattál:-)))

Köszi a bíztatást!Nah már csak elméletileg pár nap és tesztelek:-)) Vagy párom tudta nélkül:-) Azt mondta ne tezteljek annyit:-))De már olyan izgatott vagyok:-))

És mit éreztél a görcsölgetésen kívül?

2008. ápr. 30. 15:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és gratulálok a picihez!!A legfontosabbat lehagytam:-))
2008. ápr. 30. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.

Ebben a korai szakaszban még görcsölésen kívűl nem éreztem mást.A hányinger csak később jött pár héttel.

Amikor görcsölt a hasam biztos voltam benne,hogy most jött meg,volt,hogy egy nap 3-szor is úgy indultam a wc-re,hogy tuti megjött,de semmi.

2008. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most csináltam tesztet,negatív:-(((Nem bírtam ki,akkor sajna nem baba:-((Most megint elkenődtem:-((
2008. ápr. 30. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!