Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a petefészkem mind 2...

Fáj a petefészkem mind 2 oldalt és szúrkál, meg nyilalgat mondjuk már mostanában kevésbé! 9. én volt peteérésem és 23. án kellett volna megjönnie. Néha rámjön rosszúl lét is. Lehet terhes vagyok? Vagy csak a nem várt fog megjönni?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet és extra halvány lett, a másik másnap délután viszont negatív :( és tudom nem görcsölök rá, mert az nem jó csak a véleményeket várom!
2012. jún. 26. 18:17
 1/8 naca81 válasza:
Én is ugyan így vagyok, nekem is negatív lett a tesztem a nem várt napján. Nekem középen szurkál, és nyilal. Szerintem csinálj még egy tesztet, mert ha az első pozitív, akkor szerintem babás vagy.
2012. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) És te csak 1-et csináltál ami negatív lett? De azért szorítok neked ugyanis manapság annyi mindent hallani h megvan valakinek azt közben mégis babás, meg az 5-6. negatív teszt után lett 1 erős pozija is! Ne add fel HAJRÁ :)
2012. jún. 27. 12:04
 3/8 naca81 válasza:
csak egy tesztet csináltam. még ma sem jött meg, viszont a hőgörbém nem a legjobb. Még várok pár napot az újabb teszttel, aztán irány a doki.
2012. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kitartás és szorítok :)
2012. jún. 27. 16:22
 5/8 naca81 válasza:
csináltál újabb tesztet?
2012. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok! A negatív teszt után olyan csalódás ér h. csak halasztom napról- napra! :-(
2012. jún. 28. 13:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is kell csinálnom megjött :(
2012. jún. 29. 12:09
 8/8 naca81 válasza:
Sajnálom! nekem még mindíg nem jött meg, holnap még egy teszt. Ha negatív ,akkor megyek dokihoz.
2012. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!