Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a PG53-as...

Mennyire megbízható a PG53-as mikroszkóp?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy pg53-as mikroszkópot. Ma reggel ki is próbáltam, mivel mától vannak a termékeny napjaim. de a mikroszkóp nem mutatta. másfél hónapja hagytam abba 3 év szedés után a fogamzásgátló tabi szedését. lehetséges,hogy még nincs peteérésem?????????
2008. ápr. 30. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem teljesen megfelelt.Mutatta amikor volt.

Sok sikert!

2008. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már több hónapja használom, de eddig még csak egyszer láttam benne páfrányokat, és csak egy délután erejéig.

Van akinek nagyon bevált, van akinek nem.

De ha minden nap próbálod és akár napjában többször, lehet, h. pont elkapod azt az időszakot, amikor a legnagyobb az esély.

Hajrá!

2008. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyáltalán nem jött be a mikroszkóp. Amikor az LH teszt szerint és a hőm is azt mutatta, hogy peteérésem van, én akkor sem láttam páfrányosat. A teszt sokkal megbízhatóbb, igaz, hogy jóval drágább is, de nekem az jött be! De remélem Te fogod tudni használni! Figyelj oda arra is, hogy előtte jóval ne egyél, igyál semmit!

Sok sikert!!!!!

2008. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ha elmegyek orvoshoz, ő meg tudja mondani,hogy van-e peteérésem, vagy rögtön azt fogja rávágni,hogy mivel nemrég hagytam abba a gyógyszert, nem állt még be????????,

2008. ápr. 30. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt ne itt kérdezd, hanem az orvostól és akkor kiderül mit válaszol :-) Van aki 2 hónappal a gyógyszer abbahagyása után már babás lesz. Egyénfüggő. Amugy igen, látja ultrahanggal a peteérést
2008. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem a mikroszkóp inkább csak egy játék. Én 1x láttam páfrányosat, tök érdekes. De ennyi...Jó üzlet ez annak aki kitalálta.
2008. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én februártól nem szedem a fogamzásgátlót, egy márciusi spontán vetélés után ebben a hónapban nem jött meg és azt mondta a doki, hogy nincs peteérésem. Nekem csak norcolutot adott arra, hogy megjöjjön. Kétszer kell szednem 10 napig, 15 napos szünettel. Gondolom a dokik úgy gondolkodnak, hogy biztos be fog állni magától...
2008. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik bevált, ma végre kimutatta a peteérésemet (15. nap) Trükkje: ha jól összenyomod és a fénytől kb. egy méterre állsz. Lehet kicsit forgatgatni, mert akkor több részt megnézhetsz. Nekem pl. ma csak egy részénél volt szálkás. Majdnem nem vettem észre... Sok sikert hozzá! Egyébként 6 év tabizás után ez a negyedik gyógyszermentes hónapom.
2008. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!