Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PG53 ovu mikroszkóp mennyire...

A PG53 ovu mikroszkóp mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Én nyállal próbáltam, páfrányos lett. Viszont amikor nincs rajta minta, (amikor megtisztítottam a lencsét) akkor is volt rajta 1-2 folt. Természetes fényben nem is látom, csak lámpa fényénél.
2009. ápr. 20. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt a nagyon pici lencsét mivel lehet tisztára törölni, hogy foltos ne legyen? Köszönöm előre is.
2009. ápr. 20. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem a mikroszkóp nem jött be. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap nem, és így tovább... Pedig reggeli "szűz" nyálból néztem. Több hozzászóló írta, hogy nekik sem vált be, de embere válogatja. Sokan az ovu tesztet javasolják. Óvatosan le lehet pattintani azt a kis valamit, ami a lencsét takarja, és akkor meg tudod törölni azt a kis gömböt is.
2009. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt még elfelejtettem odaírni, hogy nálam olyan is előfordult, hogyha természetes fénynél néztem (ablaknál), akkor páfrányokat láttam, igaz, hogy csak homályosan. De ha pl kislámpánál néztem, akkor éles buborékokat. Szóval érdekes...
2009. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2009. ápr. 20. 15:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is pont így jártam, először természetes fénynél páfrány, utána lámpánál csak buborékok. Ezek szerint nekem sem vált be. Azért köszi.
2009. ápr. 20. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be. Nődokim szerint kuka. Ellenben az ovu tesztcsíkot nagyon ajánlotta.
2009. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pont itt irták,hogy olyannyira nem megbizható,hogy pasinak is mutatott peteérést.nekem is van,de sajnos nem valami jó,nem megbizható,inkább ovuteszt
2009. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!