Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát. De...

Nagyon szeretnénk babát. De mindig kifolyik az anyag, mit csináljak hogy bent maradjon. Valahol olvastam hogy ne fürödjek se elötte se utána. Ez segitene? Ha hasonfekve fekszem utána akkor nem annyira folyik ki, ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 06:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is gyertyäban älltam.:).és terhes lettem.szeretkezs utän fel se ällj,ne csinälj smemit,menj gyertyäba és maradj ugy ameddig csak tudsz.csinäld et minden szeretkezés utän.hidd el bejön.kisfiam most 6 honapos:)
2008. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond, majd az is kiderült, hogy a férjem kisfickóinak fele nem is teszi a dolgát. Nálam a gyertyaállás és a popsi alá kispárna sem jött be, mert úgy is kifolyt. A végén már kétségbeesésünkbe annyit tettem, hogy lassan oldaltfordultam és megpróbáltam nem nagyon mocorogni és így elaludni, majd reggel zuhanyoztam. 2 hónapig ment így, most 18 hetes kismama vagyok :)
2008. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi 7 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Sajnos csak nem rég jöttem rá, hogy rossz szokásomat el kellene hagynom miszerint a dolog után azonnal wcre indulok :/
2018. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!