Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát. De...

Nagyon szeretnénk babát. De mindig kifolyik az anyag, mit csináljak hogy bent maradjon. Valahol olvastam hogy ne fürödjek se elötte se utána. Ez segitene? Ha hasonfekve fekszem utána akkor nem annyira folyik ki, ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pócold fel a lábad. De attól, hogy kifolyik még simán teherbe lehet esni, hidd el, ha nem így volna nem is igazán kellene védekezni.
2008. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,mindannyiónkból kifolyik a nagyja:)De még jó is ,hogy nem egyszerre termékenyít meg néhány milló sperna egy petesejtet.Egy gyereket is pont elég néha kihordani,nem hogy ekkora számban ikreket.

Ha nem csinálsz intim zuhanyt,akkor tök mindegy a fürdés,vagyis ha lefürdesz,akkor nem fog összeragadni reggelre a bőr a combodon.

Van aki gyertyaállást csinál...de szerintem mi halálra röhögnénk magunkat,ha minden szex után tormamutatványokat csinálnék.A másik a misszionárius póz,és amikor elment a párod,akkor maradjatok egy kicsit úgy,tehát ne húzza ki azonnal.(Azt hiszem ez barátibb,mint a gyertya:))

Mindettől függetlenül ezek a spermák baromi életképes kis fickók,legalábbis normális esetben,káros szenvedélyek,sok stressz,helytelen táplálkozás belassíthatják őket.De ezeken kívűl imádnak,és nagyon tudnak is úszni a kis ostornyulványukkal.Szóval fel a fejjel,mindannyiónkból kifolyik,de mire kifolyik,addigra a legéletrevalóbb sperma már a petesejt környékén jár,ha nem ugrasz fel egyből szex után,hanem egy kicsit úgymaradtok fekve a pároddal.Neketek is jobb lesz lelkileg,mint egy gyertya:):):)

2008. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.Én úgy csináltm,hogy kispárna volt a fenekem alatt,a végén meg gyertyáb álltam.Vicc ide vicc oda, de nekem bejött.

8 hetes kismami

2008. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. És ne menj utána pisilni ez fontos!!
2008. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És a fürdéssel mi ahelyzet?köszönöm a válaszaidat külömben,Mennyi ideig ne menjek?
2008. ápr. 30. 07:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én utána elalszom, és csak másnap reggel zuhanyzom. Úgy tudom, szeretkezés után érdemes egy félórát-órát nyugiban feküdni, járkálás nélkül.
2008. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fürdés mániás vagy akkor fürödj:) sztem nem kell rohanni mosakodni utána. Olyan jó dolog csak úgy pihizni, majd bealudni a Kedves mellett, nem? És ha babát szeretnétek külön jó hogy nem kell pánikszerűen rohanni mosakodni , irrigálni...stb. Semmi bajod nem lesz ha nem tusolsz...
2008. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A párna fenék alá, és nyugton maradás. A cél érdekében ráérsz fürdeni reggel, ha este voltatok együtt, vagy este, ha reggel voltatok együtt. Én legalábbis minden esélyt megadok, h. sikerüljön.

Neked is sok sikert.

2008. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én általában párnát teszek a fenekem alá, hogy a lehető legkevesebb folyjon ki belőlem! Aztán amikor már picit fárasztónak érzem - kb. 25 perc után - akkor szépen kihúzom a párnát és maradon az ágyban kevés mozgással! Fürdeni én is csak másnap reggel szoktam! De szerintem mindenki úgy csinálja ahogy neki szimpatikus! Sok sikert!
2008. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenkiből kifolyik,ez a gravitáció!Maradj fekve,akkor késlelteted a kifolyást!
2008. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!