Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi fájások, kisebb...

Enyhe alhasi fájások, kisebb szurkálások egy pozitív teszt után mitől lehet? Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! :) A méhed kezd felkészülni a terhességre, és érzékeli, hogy valami változik. Emlékszik sokáig arra is, mikor kellene megjönnie, ilyenkor görcsök is lehetnek... de amíg nincs vérzés, addig teljesen normális jelenség. Növekedéskor is folyamatosan érezni fogod! Sok boldogságot!
2012. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj istenem!:)Köszönöm a megnyugtatást,közben utána is néztem és igazad van!:))Csak nagyon pici,kb 5 hetes lehetek max és elég halvány a tesztem így megijedtem....Köszönöm a választ
2012. jún. 24. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek az előttem szólóval, csak én még a magam példáját is megemlíteném:

Nekem végig fájt a hasam, görcsölgetett a kilenc hónap alatt, szervezetem emlékezett a menstruációs időpontokra is, sőt, végig barnáztam akkor, amikor meg kellett volna jönnie, és mindez a terhesség alatt. Állandóan az orvosomhoz futkoztam olyankor, de szerencsére nem volt semmi probléma, az orvos azt mondta, hogy az én terhességem így fog végig zajlani. Gondolhatod, hogy mennyire be voltam parázva mindig. A folyamatos hasi görcsök pedig mindennaposak voltak, néha gyalogolni is alig tudtam. A kismamák többségének ez az első trimeszter után elmúlik, úgyhogy ne aggódj, szerintem én egy voltam a millióból, aki így járt. És a kisfiam már hat hónapos múlt! Egy gyönyörű, egészséges kisgyermek. (Bocsánat, ha leírtam a rövid történetem, csak azért tettem, hogy nyugodj meg, ez ilyen!) Gratulálok! Vigyázz Magatokra!

2012. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy megosztottad velem a történeted:))És hatalmas gratula a kisfiadhoz...:))
2012. jún. 24. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, en 4 hetes 2 napos vagyok, de nagyon halvany a masodik csik, ugyhogy jovo heten megismetlem! en gorcsoket erzek az alhasamban, mult heten egesz vegig azt ereztem hogy menstrualni fogok. nem verzek, csak ezek a gorcsok vannak meg nemi emelyges...(az en utolso mensim maj 25-en volt, a baba jun 8 vagy 9en foganhatott.)
2012. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én is így voltam, hogy görcsölgetett a hasam már a kimaradáskor is, teljesen biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, a párom bizonygatta, hogy nem fog, kismama vagyok. Nem hittem neki egy hétig, aztán mégis vettem egy tesztet, és láss csodát, pozitív lett. Az a lényeg hogy ne izguljatok, ne idegeskedjetek, nem lesz semmi probléma. (Bár pont én mondom, aki végigstresszelte a terhességet) Betelt a terheskiskönyvem, mert annyit jártam a nőgyógyászhoz, persze a válaszomban leírt probléma miatt is! Szóval, ne aggódjatok, ez 10-ből 9 kismamánál előfordul! Vigyázzatok Magatokra!
2012. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is a babához!Mindenkinek köszönöm a segítséget...:)Kezdek megnyugodni :)
2012. jún. 24. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:

a méhtartó szalagok nyúlnak mert nő a méhed. ez természetes.


2 kisfiú anyuja

2012. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!