Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Tegnapelőtt a...

Lehetek babás? Tegnapelőtt a Balcsin nyaraltunk pár barátommal és utolsó este elég csúnyán becsiccsentettünk.

Figyelt kérdés
Ennek következményeként összefeküdtem az egyikkel. Maga az aktus része nem történt meg, csak "összeértek" a dolgok. Arra emlékszem, hogy én elég száraz voltam, neki pedig max. az előváladéka érhetett "hozzám". Úgy tudom, nem ment el. (Tudom, felelőtlen voltam, nem emlékszem mindenre...csakhogy az oltogatás részét kerüljük.) Mensi előtt voltam 6 nappal. Tudom igen kicsi rá az esély, de hiszek a mondásban, miszerint a legbiztonságosabb védekezés, ha szét sem teszed a lábad.
2009. júl. 7. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hát drágám, ez pár nap múlva kiderül, hogy megjön-e vagy sem... addig nem tehetsz semmit.
2009. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Athiszem ezért sokan írnak majd neked.Mi az hogy "összefeküdtem" ez jó.Ha nincs peteérésed akkor semmi gáz és rendbe van a ciklusod is akkor főleg nyugi.
2009. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lettél bár van rá esély. Legközelebb okosabban.
2009. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se lettél ennyitől terhes, főleg, ha rendben van a ciklusod.
2009. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!