Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így a terhesség...

Lehetséges így a terhesség létrejötte?

Figyelt kérdés
5.-én menstruáltam, 18.-án együtt voltunk, hagyományos módon védekeztünk, a hónap vége felé teszt negatív. Következő hónap 2.án megjött rendesen, 29 napra. Előtte 26 napra. Lehetséges mégis a terhesség? Vagy teljes mértékben kizárható?
2012. jún. 24. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a történet,de ha úgy értem,ahogy Te,akkor nem vagy terhes...most mikor kellene megjonnie?
2012. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tehát a még "védekezős hónap" után megjött rendesen 2.-án. Aztán már nem védekeztünk hogy hasson szépen az Elevit, és kicsit rendbeszedtem magam (eü. probléma volt, más gyógyszert is szednem kellett). Aztán következő hónapban már nem védekeztünk, majd az együttlét után 3 héttel nem jött meg, teszt pozitív, kismama vagyok :-))

Azért kérdeztem így mert a gyógyszernek amit szednem kellett úgy olvastam van magzatot károsító hatása ami a későbbiekben derül ki. Ezért lenne szükségem megnyugtatásra hogy akkor még nem voltam terhes, mert meg is jött, védekeztünk is, és a teszt is negatív lett (bár, azt lehet hamar csináltam. Nem tudom így érthetőbb-e... Bocsi a zavaros megfogalmazásért, és köszönöm a gyors választ.

2012. jún. 24. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. A A beágyazódástól számított 2 hétig kb. nincs biokémiai kapcsolat a mama és a baba (embrió) között.
2012. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így mar értem:) csatlakozok az előttem szolohoz!Nem lehet baj,nyugi!Boldog babavarast!:) első voltam
2012. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! De mégis jobban megnyugodnék, ha ti is úgy gondolnátok, hogy csak akkor estem teherbe amikor már nem védekeztünk, nem pedig előtte amikor még hagyományos módon. Mert utána meg is jött. Akkor biztos nyugodtabb lennék.
2012. jún. 24. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
??
2012. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a kérdőjeleket...
2012. jún. 25. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, h mi se értjük mi a probléma. Válaszoltunk, túl kell lépni. Valószínűleg nem lesz baja. De már a kérdésfeltevés is teljesen kacifántos, ki se lehet belőle venni, h már terhes vagy.("Lehetséges mégis a terhesség? Vagy teljes mértékben kizárható?")
2012. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hagyományos módon védekezés?
2012. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!