Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez a terhesség jele?

Lehet ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem egy kicsit bonyolult problémám vagy helyzetem van. Múlt hónapban együtt voltam barátommal, de történt egy kisebb probléma ezután írattam fel tablettát s 24 órán belül be is vetem ez körülbelül a ciklus közepén történt. ezután rá párnapra volt egy enyhe vérzésem majd a ciklus végén normális erősségű volt a menszeszem.


Ebben a hónapban 10. én voltam együtt barátommal s itt is volt problémánk az óvszerrel de úgy gondoltuk hogy ettől semmikép nem eshetek teherbe hisz korán észrevettük.


Most viszont 30. napon vagyok s ilyenkor már meg szokott jönni a menszeszem. Igazából megvoltak a jelei fejfájás a mellem is feszített + két napja görcsöl a hasam, most viszont már kezd elmúlni minden tünet. Az egyetlen dolog ami nem illik a képbe h hányingerem is van. Már lassan két hete rá vagyok parázva hogy terhes vagyok s tiszta ideg vagyok miatta. Nem tudom mennyi esélye lehet annak h terhes vagyok? Vagy az lehet e hogy a sürgősségi kavar be most is. Kérlek segítsetek mert bedilizek tőle.


20/l



2012. jún. 23. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért nem veszel tesztet?? Lehetséges hogy terhes vagy az előváladék is tartalmaz spermát.
2012. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hétfőig még várni akarok mert nem mindig lehet rendesen kiszámítani a ciklusom végét. Amúgy meg félek attól hogy mit látok... hülyeség de akkor is:)
2012. jún. 23. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem akarsz babát?? Hát lehet a stressztől is. Majd ha csinálsz tesztet akkor majd írd meg az eredményt!!
2012. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írd meg majd az eredményt.
2012. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze mindenképpen:) 20 éves fejjel nem igazán szeretnék nem tudnám eltartani biztos hátteret akarok majd a gyerekeimnek...még egyetemre járok így nagyon nehéz lenne...
2012. jún. 23. 17:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Halli azóta szerencsére megjött csak elfelejtettem írni köszike, hogy írtatok s segítettetek!! Pusz
2012. jún. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!