Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Vegyek esemény...

Terhes lehetek? Vegyek esemény utáni tablettát vagy csak feleslegesen terhelném a szervezetem?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk együtt a barátommal. Az aktus kb fél órás volt, ebből negyed órát gumi nélkül csináltuk, majd kivette és kb 10 perc múlva ment el. Tudom hogy így nem szabad szexelni, de azért segítsetek légyszi!
2009. júl. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet esélyed arra,hogy teherbe ess,mert az előváladékban is vannak spermák!
2009. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már más kérdésnél is megírtam:lehetsz terhes, mert nekem így született babám.

Inkább vedd be a gyógyszert, minthogy abortusz legyen a vége!!!

(hidd el, h nem borítja fel a hormonháztartást úgy, mint ahogy riogatnak vele. Nem lesz semmi bajod tőle.)

2009. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó vérzésed? rebndszeres-e a ciklusod? Sok múlik ezen. ha épp a termékeny időszakodban voltatok együtt, akkor van esély a terhességre, de ha nem, akkor én nem terhelném a szervezetemet semény utánival.


És igen, így nem szabad szexelni!!

2009. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában rendszeresek a ciklusaim (28-30 nap) Már bevettem a tablettát mert a 11. napon voltunk együtt. De megint felborítja a hormonháztartásomat és ez nagyon bánt. :(
2009. júl. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!