Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos nem lehetek terhes?...

Biztos nem lehetek terhes? Jövő hét közepén kellene megjönnie, viszont tegnap óta szúr, feszül az alhasam és kis barna folyásom is van. Akkor már biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?

Várd ki, ha nem jön meg, másnap csinálj egy tesztet.


Azt várod, hogy nyugtassunk, hogy nem, nem vagy terhes, de ezt mi nem tudjuk.

2012. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neeeem, örülnék ha az lennék. :)
2012. jún. 22. 13:54
 3/12 M. Bernadett ***** válasza:

A beágyazódástól is lehet ilyen pecsételő vérzésed (barnázásod). Sőt,még ha kicsit megjön: rövidebb ideig, kevebb vérrel akkor is lehetsz babás...

Én is most arra várok, hogy végre tesztelhessek...Vasárnap kell megjönnie a nem várnak..ha nem jön meg, szerdán tesztelek :) Drukkolok Neked!

2012. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Én is drukkolok Neked! :)

Eddig menzesz előtt nem szokott fájni a hasam. Most fáj...

2012. jún. 22. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem mindig fajt a hasam mensi elott, most is ugy volt, ma kellett volna magjojjon, remelem nem jon mar...de nem volt semmilyen folyasom, csak ritkan szurkalas, hasfeszules. viszont mensi szeru gorcsok vannak:(((((
2012. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem menszesz előtt eddig mindig nagyon megduzzadt és fájt a cicim.(most nem)volt pár napja egy barna pötty a bugyimon.már 1napja késik de a tesztem sajna negatív!de neked drukkolok hogy baba legyen!(meg még azért én is reménykedem)
2012. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 M. Bernadett ***** válasza:
Nekem ma már voltak enyhe görcseim, derékfájás...szóval tuti megfog jönni...azért még reménykedem benne, hogy nem...vagy ha mégis, akkor csak ilyen pecsételő és még meg lehet az esélyem, hogy már baba legyen a dolog mögött..
2012. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy görcsölsz lehetsz terhes.Én is igy voltam.
2012. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 M. Bernadett ***** válasza:
Az első babánál görcsöltem ugyan, de csak a 6.-7. Héttől. Tegnap,tegnapelött barnáztam. Tegnap kellett volna megjönnie, mára megis jött...
2012. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
irtam mar hogy nekem mindig fajt a hasam mensi elott, igy volt ez a mult heten is, de 2 napot kesett, 3. napon, teszteltem, POZITIV lett, nagyon boldog vagyok! csak felek is mert a hasam nagyon gorcsol, elozo terhessegem is veszelyeztetett volt, de egy egeszseges kislanyom szuletett, remelem most is viszem amig lehet! (multkor 35. hetig sikerult)
2012. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!