Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességne...

Mennyi az esélye a terhességnek ha hátrahajló a méhem és csak előváladék került belém?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm kisfia ilyen paraméterekkel fogant.

Most 4 éves.

2008. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előváladékban kevés a spermium, de előfordulhat. Amúgy a hátrahajló méh nem fog megakadályozni abban, hogy babásodjál. És attól is függ az esélyed, hogy a ciklus hanyadik napján voltatok együtt, hogy peteérés környéken e.
2008. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megszakításos módszerrel ( akkor előváladék lehetett )és hátrahajló méhhel lettem terhes.
2008. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esélye van, bár nem tudjuk, hogy a ciklusodban hol tartasz. Az sokat segítene a tanácsadásban. De gondolj bele, ha mások mindig időben, kellő intenzivitással és minden praktikát bevetve sem esnek könnyen teherbe, akkor főleg azt mondom, hogy nem sok esély van rá az előváladékból.
2008. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Késik a menstruációm már 10 napja,mostanában nem vacakolt és 28 napos a ciklusom. 5 nappal azután hogy meg kellett volna jönnie csináltam tesztet,negatív lett,még halvány csík sem volt. Mivel ápr. 17-én és 24-én voltunk együtt,és 26-án kellett volna megjönie,azért még most május 8-án még csinálok egyet az remélem már biztos eredmény lesz.A tesztek az utolsó aktustól számított 14-dik napon már kimutatják?
2008. máj. 5. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ki. Majd írj hogy mi lett!
2008. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A teszt megcsinálásáig nem jutottam el de meg van véve,de ma hála az égnek megjött!:-)Ha vége a mensinek azért megcsináljuk,ne vesszen kárba, de szerintem már nem lesz gond. Többet ilyet nem csinálunk, még egy ilyen parát nem bírnék ki!
2008. máj. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!