Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (bővebben lent)

Dettuci. kérdése:

Lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekeztünk", késés 3.napján teszteltem egy negatívat, majd rá 3 nappal megjött (rendes, élénk színű, 5napos volt). Attól számítva volt még 1, napra pontos menzeszem. De mintha kicsit híztam volna, a mellem fájdogál, és 1-2 csepp folyadék is jön belőle ( erős nyomásra). Igazából nem aggódnék már, de elég gyakran lehet itt olvasni, hogy van, aki terhesség alatt is RENDESEN menstruál. Szerintetek van még esély arra, hogy terhes vagyok?
2012. jún. 18. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs...a melled meg ne nyomkorászd...előtej csak a terhesség utolsó hónapjában jelentkezik.vagy akkor se...
2012. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek nyomkodod erősen a melled??

Nem vagy terhes. De ha ennyire parázol a terhességtől, miért nem védekezel normálisan??

2012. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkabb menj el orvoshoz , mert ez nem egeszseges hogy faj a melled es nyomasra valadekozik! Azonnal keress fel egy orvost! lehet nincs problema de ebböl lehet akar nagy is!
2012. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!