Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj az átjárhatosági vizsgálat...

Fáj az átjárhatosági vizsgálat? hogy csináljam hogy ne tudja meg senki hova megyek csak a párom. gondolok a munkahelyre.

Figyelt kérdés
closti sikertelenség után mit csinálnak milyen vizsgálatot?
2008. ápr. 28. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én két nap szabit vettem ki (szerda, csütörtök) és pénteken már jöttem dolgozni, mert nem fájt semmim rendben voltam. Egyébként táppénzes igazolást is tudnak adni, ha kérsz.
2008. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha nem laparoszkóopiásat csinálnak, hanem sima HSG-t, az bizony kellemetlen. Igaz mindnekinek más a tűréshatára fájdalom szinten. Én annyira felkészültem a borzalmas fájdalomra, hogy nevetve jöttem ki, hogy "ennyi volt?". Mire ott tartottam, hogy fájt volna már vége is volt az egésznek. Inkább a "kellemetlen" kategóriába sorolnám. Persze az utána lévő csajszinak kihalattszott a sikítása:(

Jól el kell lazulni az a lényeg. Vigyél betétet, de biztos fogják mondani. Persze attól is függ, hogy átjárhatóak-e a vezetékek.

2008. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!