Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj az átjárhatosági vizsgálat...

Fáj az átjárhatosági vizsgálat? hogy csináljam hogy ne tudja meg senki hova megyek csak a párom. gondolok a munkahelyre.

Figyelt kérdés
closti sikertelenség után mit csinálnak milyen vizsgálatot?
2008. ápr. 28. 16:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy még várjunk félek tőle
2008. ápr. 28. 16:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Amukahelyeden elég annyit mondanod,hog dokihoz mész,és senkinek semmi köze ahhoz,hogy neked mi a bajod.Erről nem vagy köteles felvilágosítást adni.A többiről nincs infóm,csak azt tudom,hogy valami szondaszerűséggel megnézik,hogy átjárható-e a petevezetőd.
2008. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt olvastam a neten, hogy altatásban végzik, ellenben egy kolléganőm volt már, és ő ébren volt. Kontrasztanyagot fecskendeznek a méhbe. A kolléganőm szerint fájt.
2008. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én is félek tőle
2008. ápr. 28. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is félek, de ha muszáj megcsináltatom. Csak a laparoszkópásat csinálják altatásban mert az egy kisebb műtét. De van röntgenes és ultrahangos amit gyakorlatilag ambulánsan csinálnak és van akinek fáj, van aki semmit nem érez.Egy kontrasztanyagot fecskendeznek be katéteren és úgy nézik meg hogy a folyadék tu-e haladni a petevezetőkön.
2008. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Akkor bocsánat, ha bárkit is félreinformáltam erről az altatásról. Úgy néz ki, nem olvastam el figyelmesen mindent.

2008. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De jól írtad, mert a laparoszkópiát tényleg abban végzik és az is tulajdonképpen az átjárhatóságot vizsgálja. A különbség, hogyha vmi gond van akkor ennél - lévén altatásban vagy és kisműtét - már "korrigálni" is tudják a hibát, míg a kontrasztanyagossal "csak"megnézni.
2008. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kőszi most még jobban félek.rendes uton nem is jőnn már őssze?
2008. ápr. 28. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogynem. Én úgy vagyok vele pl., hogyha már akkora lesz bennem a vágy és (a görcs is) egy baba után, hogy már elvesztem a hitem abban, hogy terhes legyek természetes úton, akkor megcsináltatom ezt az átjárhatóságit. 10 perc az egész.
2008. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még azt sem kell mondanod hogy dokihoz mész, a szabadságot nem kell megindokolni. Amúgy sajna tényleg fáj. De a szülés is fáj mégis szülünk:-)) Kitartás!!!!
2008. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!