Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor hagyam abba a cickafarkf...

Mikor hagyam abba a cickafarkfű tea és mikor kezdjem inni a palástfű teát? Kétségeim vannak!

Figyelt kérdés
ma vagyok a 13. ciklusnapon és nem pontos.28-33 naposak a ciklusaim.Ha átlagba számolom ami 31 nap akkor 17. ciklusnapon van ovum.Akkor is csak holnap igyam a cickát utána kezdjem inni a palástfűvet?Vagy igyam 17. ciklusnapig a cickát?
2012. jún. 18. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos az ovudban, akkor ovutesztet kene hasznalnod. Abbol biztosan kiderul. Azert mert akkor van a tankonyvi peteeresed, meg nem biiztos, hogy valoban akkor van. Nekem a 30 napos ciklusomban, az elso teas honapomban, a 24! Napon volt peteeresem. Ha nem ovutesztelek, akkor tuti, hogy nem iszom addig a teat, mert nem joval elobb ereztem az ovut, amikor meg nega volt a teszt, es akkor lett pozi, amikor nem is gondoltam. Pozi ovuteszt utan meg 1-2 napig ittam a cickat, mert segit megrepeszteni a nagy tuszoket, igy is lett, volt a bugyimon 1 csepp ver, ami meg sosem:)) egyutt voltunk, es azota nem jott meg!

Ajanlom az ovutesztet, vatan-teszveszen 2000 ft 20 db kb.

Sk sikert!


11+4 hetes kismama:)

2012. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*vateran-teszveszen
2012. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!