Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha voltam hűvelyi uh-án volt...

Ha voltam hűvelyi uh-án volt peteérésem is elkűldenek akkor is petvezeték átjárhetoságra? vagy azt látták volna az uh ha nem járheto?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

Sajna nem látszik uh-on.

Nekem is csináltak átjárhatóságit, hát picit rossz érzés, de túléltem igaz ott mindet rendben találtak:) ...és most van egy gyönyörű 8 hónapos kislányom.

2008. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is mult héten voltam dokinál, nekem is csinált uh-t, volt pé-m,és azt mondta, hogy ha a mostani ciklusban se leszek babás, akkor a köv. ciklusban a mensi után a 15.napg meg kell csinálni az átjárhatósági vizsgálatot.Ugyhogy szerintem azt uh-n nem tudja megnézni,hogy átjárható-e, vagy nem.
2008. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!