Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FSH eredményem 3. napon 12...

FSH eredményem 3. napon 12 fölött van. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Vérvizsgálaton voltam a mensi 3. napjn és minden értékem a normál szint között van, kivéve ezt aminek a plafonértéke max. 7, nekem meg 12. 5let? Tapasztalat? (természetesen megyek dokimhoz is, csak nem érem el épp)
2008. ápr. 28. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazából az LH/FSH arány számít. Az LH-d mennyi lett?
2008. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
LH 7,65
2008. ápr. 28. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennek az aránynak ált. 1:1 kell lennie, úgy tudom. Ha az LH kb. kétszerese az FSH-nak akkor felmerülhet a PCOS gyanúja (persze, ahhoz, hogy a diagnózist felállítsák ez még édes kevés, de mindenesetre ráutaló jel). Akkor nem tudom, mi van, ha az FSH magasabb.

De szerintem ne idegeskedj ezen feleslegesen, várd meg, míg tudsz beszélni a dokiddal!

2008. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam én is amit írsz. Nem is ideges vagyok, inkább kíváncsi.
2008. ápr. 28. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy így egy év múlva, de hátha még ránézel... Mi a helyzet veled? Sikerült a baba? Nekem 22 volt az FSH-m, következő 15, semmi jóval nem kecsegtetnek...
2009. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök és köszönöm hogy rákérdeztél! Igen, 20. hetes kismami vagyok. Anno azt mondta a dokim, hogy az emelkedett FSH utalhat egy korai klimax eljövetelére, ezek szerint mégsem lesz annyira korai az a klimax:-) Én úgy vélem, hogyha 15-re le tudták vinni Neked ezt az értéket, akkor ez mindenképp reménykeltő és nem értem mi az hogy nem kecsegtetnek ekkora értékcsökkenésnél?
2009. aug. 1. 14:59
 7/9 A kérdező kommentje:
jah, a baba spontán jött, mindenféle stimu nélkül
2009. aug. 1. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi nagyon, hogy válaszoltál, és ÓRIÁSI GRATULA a babához!!!! A dokim szerint nem is érdemes semmit csinálni, úgyse megy le - ezt is magamtól értem el. Úgyhogy dokit váltok, ma megyek az újhoz, remélem, ő tényleg segíteni próbál majd, és nemsoká én is kismami leszek :)
2009. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogy az FSH nem megy le - és közben csomót olvastam, hogy lemegy...
2009. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!