Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lánxok, mi a véleményetek,...

Lánxok, mi a véleményetek, lehetek babás?

Figyelt kérdés
A ciklusom 12. napján kezdtem az ovu tesztelést,akkor erős + volt,a hőm is leesett 36,2re,majd rá 2 napra halványodott és azóta a mai napig egyre erősebb.A ciklusom 18. napján teszteltem Medi labbal ami láthatóan + lett a Clearblue nagyon-nagyon halovány,éppen hony vmi látszott.A hőm 3-4 napja ugrál 36,6 és 36,9 között.Petefészkeim szúrkálnak időnként ami nem szokott és mensis fájásaim vannak enyhén.2 napja kelek fel éjjel pisilni amit szintén nem szoktam és ma hajnalban picit émelyegtem erre keltem fel.Most viszont egész nap gyenge vagyok,fáradt s fájnak az izületeim,csontjaim talán és a hasam is időnként.Tudom nem számít a nappali hőm de megmértem és 37,5,sosem szokott nappal ennyi lenni.Nem érzem betegnek magam de furán vagyok.Bocsi a hosszúságért.Mi a véleményetek?Ma vagyok a ciklusom 20. napján és 28 naposak...
2009. júl. 5. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit h ma még nem ettem mert reggel óta olyan teltség érzetem van a gyomromban,mintha "bezabáltam "volna...
2009. júl. 5. 13:12
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez még nagyon korai.Mégcsak a 20-dik napon vagy.

Ha babás is vagy mégcsak most tartasz a beágyazódásnál.

2009. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek nagyon koraiak. De a teszted pozitív lett. Szerintem baba gyanús a dolog de jobb lenne ha csinálnál egy érzékenyebb tesztett. Majd írd meg mi lett.
2009. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!