Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nehezebben esik egy...

Tényleg nehezebben esik egy nő teherbe ha szőrös?

Figyelt kérdés
mennyire igaz ez?Ha túl sok/sok férfihormont termel?
2009. júl. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlenül...Az első babámmal szedtem Clostyt, mert a doki talált valamit az eredményeim között. A negyedik hónapban már nem kellett beszednem:) Most az első hónapban terhes lettem. "Csak" a dátumra figyeltünk:)
2009. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz. Önmagában a tesztoszteron túlsúly, ha nem társul hozzá más hormon probléma akkor nem igazán okoz gondot. Vagyunk egy páran akiknek egy picit több "bundájuk" van mint az átlagnak, még sem volt gond a teherbe eséssel. A PCOS-nál is lehet túlzott szőrösödés sok már tünet mellett, nekik általában tényleg meg kell küzdeni a teherbe eséssel
2009. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy a szőrösség mennyire függ össze a férfihormonnal, azt nem tudom, vizsgálatokat nem csináltam. De eddig kétszer voltam terhes, mindkétszer első hónapban összejött (az egyik két aktusból, a másik egész hónapban egyetlen aktusból). Ja, és hetente borotválkozom, egészen a combtövemig, szóval rajtam aztán van szőr bőven, sajnos.
2009. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az összefüggés a hormonokkal van. De hogy kinél mennyire befolyásolja...ezt igazán orvos tudná megmondani. Gondolom a progeszteron szint a mérvadó. Ez felel ha jól tudom a tüszőrepedésért is.
2009. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!