Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a törpemikroszkóp páfrányos...

Ha a törpemikroszkóp páfrányos, tuti hogy van peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen! De az a biztos ha a cervix váladékból csinálod! Nem akarlak elkeseríteni de a három éves kislányom nyálából is kimutathatók a páfránymintázatok,és amit most mondok az még érdekesebb:a férjem nyála is kimutatja!
2008. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóhoz lenne egy kérdésem: érdekes, h a férjed és a lányod nyálától is páfrányosat mutat. Nem ettek v. ittak a mikroszkóp használata előtt?

Mert elvileg ha előtte 1 órával eszel-iszol, akkor nem mutat valós eredményt...

2008. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha betartod a leírást ami a mikroszkóphpz van akkor nem mutat butaságot! Nekem bevállt 32 hetesek vagyunk :) Sok sikert mindent bele. :)
2008. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a múlt héten volt párfányos. Én nagyon bízom benne, h. tuti peteérést mutatott, mert eddig még nem láttam benne páfrányt, rá is akcióztunk és most várok és remélek.

Sok sikert neked is!

2008. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor most negatív(abb) tapasztalat. Nekem is páfrányosat mutatott, szeretkeztünk is, de mégsem lett baba. Szval...sztem van akinek bejön, van akinek nem. De ez nem függ a mikroszkóptól sajna. Érdemesebb legalább egy sperma illetve hormonvizsgálatot csináltatni.
2008. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!