Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi 2×1 Duphastont szedek,...

Napi 2×1 Duphastont szedek, menzesz meghozására és leesett a hőm, de még vasárnapig szednem kell! Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már jó rég nem volt menzeszem, ezért is szedem a duphastont ma 8. napja!Kedd óta egy hirtelen ötlettől vezérelve kíváncsiságból elkezdtem mérni a hőmet!Szépen lassan megy lefelé!

06.12.: 36,77

06.13.: 36,63

06.14.: 36,61

06.15.: 36,38

Ez most minek a jele? Peteérés/tüszőrepedés vagy csak jelzi hogy majd meg fog jönni?De nem korai még a menzesz jelzése?Az utolsó szem duphason után kb.3-4 napra kell megjönnie megjönnie!Szerintetek mit jelez?


2012. jún. 15. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
meg fog jönni
2012. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hődet sokminden befolyásolhatja, ezért még nem biztos, hogy meg fog jönni.

Viszont mindenképp tesztelj majd, mert terhesség esetén nem szabad abbahagyni a duphastont.

2012. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány percig méred a hődet?
2012. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Digitális hőmérővel mérem a hőmet, nyelv alatt, amíg a hőmérő el nem kezd csipogni!

Egyébként csináltam LH tesztet pénteken(a kérdés kiírásának napján) és határozott két csíkos lett!Aztán csak úgy kíváncsiságból csináltam tegnap(kedden) is és az is határozott két csíkos lett, sőt lehet erősebb volt!

Akkor most megint peteérésem van vagy mi?

2012. jún. 19. 13:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Megjött!Vagyis hát "barnázgatok"!Holnap megyek vissza dokihoz, mert azt mondta, ha a duphaston után megjön, akkor menjek és a Closti-t felírja!

Már csak azt remélem, hogy így, hogy megjött nem akar megvizsgálni fizikálisan! Na de holnap ez is ki fog derülni!Remélem bejutok hozzá holnap! :)

2012. jún. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!