Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a sárgatest? és a...

Mit jelent a sárgatest? és a 12mm nyálkahártya? Megőőőőrülök!

Figyelt kérdés
Volt már vetélésem és missed ab.-om is. Most újra babás vagyok, elmentem a dokihoz hogy ha meg lehet előzzük meg a bajt, de nem. Szerinte felesleges a progi pótlás, és 6 hetes korig baromira mindegy mi van, ha vetélek azt úgy sem lehetett volna megakadályozni.. úgyhogy hazaküldött azzal, hogy jobboldali petefészekben 10mm sárgatest, máhnyálkahártya 12mm, még átmérő 36mm. "Ettől még nem feltétlen terhes, bármit mutat a teszt." Merthogy ő még nem lát semmit, jöjjek vissza 2 hét múlva. Ahh legalább egy kis reményem lenne.. :(
2012. jún. 14. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A missed abnál erősebbek voltak a tesztjeim, mint valaha.. ez sajna nem támaszt alá semmit :( Már 29 hetesek vagyunk :)
2012. nov. 28. 20:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ma aztmondta van sárgatest ez mit jelent menzesz elott 1 hettel??? Jót?
2015. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy volt peteérésed,mást egyenlőre nem. Menzesz esedékessége előtt ez teljesen normális.
2015. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled?
2018. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!