Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spontán vetélés fájdalommal...

A spontán vetélés fájdalommal jár? vagy csak távozik vér formájában. ?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy hányadik héten történik. Csak akkor nem jár nagy fájdalommal, ha olyan korai a spontán vetélés, hogy a menstruációval távozik. Ez történhet pl. akkor, ha egy-két hetet késik a mensid. Ilyenkor sok nő nem is tudja, hogy elindult a terhesség. Ha már előrehaladottabb terhességnél van vetélés, ott műtét is szükséges, hogy "rendesen" ki tudják tisztítani a méhet.
2008. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öt hetesen ment el a babám. Az orvos azt mondta, felszívódott... Nem éreztem semmit, csak egyszerűen negatív lett a tesztem, pedig pár nappal előtte pozitívat teszteltem. És kb három napjára jött meg a vérzésem, ami nem különbözött az előző menstruációktól és nem járt semmi extra fájdalommal sem.
2008. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem az elso hozzaszolo altal leirt tortent meg. Egy hetes keses, 2 pozitiv teszt utan egy negativ es masnap kicsit kellemetlenesbb menstruacio....

Ennyi.

2008. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Mindenkinek nagyon sikeres babás idöket kivánok!!E!!!!
2008. ápr. 27. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben volt egy spontán vetélésem amikor nem éreztem nagy fájdalmat. Majd decemberben is spontán vetélésem volt amikor nagyon erős görcseim voltak azthittem nem élem túl.A dokim nospát adott és azt mondta csak akkor kell műteni ha nem mulik el a vérzés. hála a jó égnek 7 nap után elmúlt.
2008. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is spontán vetélésem volt, de nekem nagyon fájt. Legalább 3 napig ment el...a derekam leszakadt, a hasam görcsszerűen szúrt-fájt, de nem egyfolytában...a hihetetlen derékfájás volt a fura, meg a fejfájás...a vrézés maga nem volt másabb. Én akkor a 5-6. héten lehettem.
2008. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a menzesz elött 1 héttel is ellehet vetélni?
2008. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen volt. + teszt után hirtelen - lett. Az UH-on azt mondták vége és egy erősebb vérzéssel pár napon belül távoznia kell. Másnap már éjjel nem tudtam aludni iszonyatos görcseim voltak. Azt hittem belehalok a fájdalomba.reggel erős vérzésem volt. És az ügyeleten kötöttem ki..
2009. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem most 22-23 hetesen volt spontán vetélésem. Az orvosok a 24 hétig spontán vetélésnek írják. Nem értem mért, hisz mielőtt megszületett a kicsi lányom még mozgott, mikor megszületett és halottam, hogy leesett a szülőágyon, koppant a feje, talán ezért se sírt fel, ezek után már nem élt. Nekem fájt a szülés, ahogy ők mondják spontán vetélés.
2011. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!