Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mért érték érvényes?

Most mért érték érvényes?

Figyelt kérdés

semmit nem csináltam nem ettem nem ittam csak ületem

nyelv alatt és hüvelyben 37.2 nem vagyok beteg

holnapra nem várom ma csináltam tesztet s negativ


2012. jún. 13. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
nem vezetek hőt de kiváncsiságbol ránéztem
2012. jún. 13. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent!
2012. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen nappali értéket nem szabad figyelembe venni.


Nekem is volt olyan, hogy már két órája feküdtem, gondoltam egyet, és mértem. 37.9. Nem voltam beteg, semmi bajom nem volt.... sajnos baba sem... :(

2012. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem érvényes.

Egyrészt nincs mihez viszonyítanod, hiszen mint írtad, nem méred a hődet, másrészt meg a hőmérsékletből kizárólag akkor lehet bármire következtetni, ha rendszerese, ugyanakkor, legalább 6 órai pihenés után méred.

Az, hogy 10 percig nem csinálsz semmit, csak ülsz, nem egyenértékű több órás alvásszintű pihenéssel.

2012. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem jelent sokat. Már nem vagy nyugalomban, délután 3 van :) 6-7 óra alvás után igen, akkor nyugalomban vagy. Azóta sok idő eltelt. Ráadásul sem alaphőt, sem semmi mást nem tudsz, nem tudsz viszonyítani sem. De már csak 1-2 nap és kiderül! :) Remélem, baba lesz! :)
2012. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!