Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen értékű TSH érték a jó?

Milyen értékű TSH érték a jó?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam ,hogy 2 alatt, valaki azt írta 1 és 2 között. Akkor mi a jó érték? Nekem 2,52 volt, gyógyszer hatására 0,11 lett.
2012. máj. 16. 18:25
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy 1 körüli érték a jó...

Nekem 2.27 volt, most gyógyszer mellett lement 1.19-re!

2012. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Háát, nem tudom. Nekem úgy emlékszem 1,87, de nem mondott rá semmit a doki. Nem mondta, hogy rossz lenne. Rendben voltak a hormonok. Egyébként luteális fázisban történt a vérvétel, nem tudom ennek van-e köze hozzá. Bár talán mindig változik, mintha olyat olvastam volna.
2012. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem a hormoneredményes papírra ez van írva, ami a TSH tartományát illeti.

mlU/l-ben van megadva: 0,550 - 4,780

2012. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megintcsak én: ha a TSH Thyreoid Stimuláló Hormon
2012. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A babához 1 alatt kell lennie, de ezt az endokrinológusok mondják, sima nőgyógyászok általában nem szokták tudni.
2012. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Manka68 ***** válasza:
1 körüli érték az ideális. A 0,11 már kevés. lehet hogy vissza kell majd venned a gyógyszerből. Mielőbb jelentkezz a dokinál.
2012. máj. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Első voltam, még azt megkérdezném, hogy esetleg Letrox-ot szedsz? Mennyi a napi adagod?

2012. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Igen, Letrox 50mg-ot szedek, reggel 1 szemet. Miért? Nem jó?

Kedves Manka! Az endokrinológusom látta az eredményt, ezen csodálkozom, hogy nem mondta azt, hogy esetleg kevesebbet, mondjuk napi fél szemet szedjek csak. Ezért is kérdezem, hogy akkor az 1 alatti érték lenne a jó? Vagy ha nem, akkor miért nem mondta, hogy kevesebbet szedjek? Azt mondta, ezzel ártani nem ártunk, szedjem továbbra is! (?) Egyébként nagyon jó dokinak mondják, ezért mentem hozzá. Nődokim mást ajánlott volna, de én direkt őhozzá akartam menni, mert halottam pozitív eredményeket olyanoktól, akik már évek óta próbálkoztak, és itt tudtak nekik úgy segíteni, hogy összejött!

Esetleg valaki ha tud valamit a TSH eredményről, hogy mi a jó érték, írhat! :-) Esetleg tapasztalat?

2012. máj. 17. 20:09
 9/11 anonim válasza:

Szia,


Utolsó voltam, nekem napi fél szemet írt fel az endokrinológusom!

Én nem vagyok orvos, de szerintem a napi egy szem lehet, hogy sok neked, sőt biztos, hiszen nagyon levitte az értékedet!!! Szerintem konzultálj vele ezzel kapcsolatban, vagy keress egy másik orvost! Azt megkérdezhetem, hogy kihez jársz?

2012. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nevet mondani, ne haragudj! Bízom benne, hogy minden jó lesz!
2012. máj. 21. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!