Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi befolyásolhatja az alaphőt?

Mi befolyásolhatja az alaphőt?

Figyelt kérdés
Eddig mindig 36,35 volt az alaphőm Most meg 36,5 körül lesz. Befolyásolhatja az időjárás? A mostani görbém: [link] Az előző görbém: [link]

2012. jún. 12. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy gondoljak inkább hormon problémára, mert az eddigi 7 napos mensim most csak 3 napos volt, az előző meg 4 napos.
2012. jún. 12. 12:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Időjárás nem hinném, inkább stressz, kialvatlanság, lappangó betegség.

Azért ez még nem akkora különbség, hogy feltétlen hormonprobléma állna a háttérben ;)

2012. jún. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

szia!

Az alaphőt befolyásolhatja a pajzsmirigy alul vagy túlműködése, de az egyéb tünetekkel is járna.

Ez tényleg minimális eltérés, egyetértek az előttem szólóval, ezen még nem kell aggódni. De megnyugtatásképpen kérhetsz egy pajzsmirigy hormonlabort, bajod nem lesz belőle. :-)

2012. jún. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jelentkezik egyéb tünet is, pl össze vissza barnázok, tegnap előtt volt , tegnap nem, ma megint van. Ezért gondoltam, hogy valami nincs rendben.
2012. jún. 14. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Barnázás lehet ovulációs vérzés is, persze attól függ, hol tartasz a ciklusban. (bár nekem soha nem volt)

De ha másért nem, hát azért, hogy megnyugodj, érdemes kérni egy hormonlabort. Nem biztos, hogy bármi gond van, de ha mégis, abból kiderül.


Mondjuk én a 3-4 napos mensit nem tartom kirívónak, inkább a 7 napos volt túl hosszú. Persze ezek csak találgatások, pontosat csak a vizsgálatok után doki tud mondani.

2012. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már kaptam is időpontot 3. 21. napi vérvételre, meg IR-es vérvételre, meg az endokrinológushoz is, ugy hogy remélem kiderül mi a baj. És 6 év várakozás után nekem is lesz végre egy kis pocaklakóm.
2012. jún. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!