Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam kíváncsiságból...

Ma csináltam kíváncsiságból egy Qupido (10-es érzékenységű) tesztet, ami negatív lett. A mensim máj. 5-én esedékes, amit persze nem várok. A teszt már ki kellett volna, hogy mutassa vagy még a 10-es sem mutatja ki ilyen hamar a terhességet?

Figyelt kérdés

A férjemmel pé-kor együtt voltunk, meg rá egy és három napjára is, meg amúgy is ált-ban 3 naponta vagyunk együtt. Ma egy picit görcsöl a hasam. A ciciim nem fájnak, tegnap előtt reggel hányingerem volt, de nem tudom, hogy azért-e. Nem hiszem, hogy képzelődöm, háttérbe szorítom a "dolgot", ahogy csak tudom. (Az előző hónapban annyira görcsöltem rajt, hogy már beképzeltem a tüneteket:( )


Köszi előre is a válaszokat!


2008. ápr. 27. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze lehetsz, de egy héttel a nemvárt mensi előtt korai lenne még beleélned magad. A hányinger nem jelent semmit sztem, vagy inkább alkatfüggő. Nekem most mensi előtt 1 hétig volt reggeli hányingerem és mégsem vagyok terhes és azelőtt pedig sosem volt ilyen. Türelem....
2008. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én peteérés után 14 nappal teszteltem halvány második csíkosat 10es érzékenységűvel. Szerdán fogok újra tesztelni. Szóval, ha május 5-re nem várod, akkor még bármi lehet, nagyon hamar teszteltél. Próbálj várni még néhány napot miután késik, annnyira rossz, amikor csalódni kell, meg újból reménykedni, hogy majd pár nap múlva pozitív lesz, aztán megint csalódni... Jobb várni. :) nekem is nagyon nehéz ez az 1 hét, de kivárom, és a halvány csíkba nem élem bele magam. :)

Drukkolok!

2008. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, csak nagyon korán teszteltél. A beágyazódás a pé után 11-14 nappal van, tehát érthető, ha még nincs elég hcg-d. Szorítunk!
2008. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én is drukkolok, aki babát szeretne!!!
2008. ápr. 27. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett az eredmény? Született Babád? Remélem sikerült :-)

2009. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen!!!!!!!

Már 10 hetes a kislányom:)

Köszi az érdeklődést, aranyos vagy!

2009. márc. 21. 08:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!:)
2009. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. jún. 29. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
gratulálok én is!!! de jó ilyet olvasni :))))
2009. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is :-)) (Már lassan 8 hós ez a kis Tündérke)


Jó egészséget és szép napot kívánok!!!!

Eszti

2009. aug. 26. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!