Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye annak h. babám...

Van esélye annak h. babám lesz. Vagy törődjek bele h. megint nem sikerült?

Figyelt kérdés

Én pont peteéréskor voltam.együtt a párommal.A pém. május 24 én volt.....A mensit.7 re nem vartam..De megjött vagyis csak pecsételtem 5 napig.

Az ami.volt nem mondhatom ezt mensinek...mert nagyon minimális volt..és csak szakaszosan pecsételtem...Pisilés után...

Azt olvastam h.ez lehet beágyazodás...

Teszt sztem még korai lenne....reménykedhetek?? Vagy nem?? A mellem nagyon fáj...

segitsetek



2012. jún. 11. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj, ha tényleg máj. 24-én volt pé-d, akkor már 18 dpo-n vagy. Ilyenkor már ki kell mutatnia a tesztnek. Szerintem jó eséllyel pozitív lesz.
2012. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj csak ide! a "nemvárt" napján (de leginkább utána 2-3 nap múlva) kellene a tesztnek pozit mutatnia, ha terhes vagy.

Ez tehát nem lehet beágyazódásos vérzés. Nagyon ritkán van olyan, h terhesség esetén is megjön akár több hónapon keresztül is(nem tudom mi az oka, több is fel van sorolva neten pl.)

Tesztelj , aztán meglátod.

2012. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem volt rendes piros véres vérzésed, akkor megér egy tesztet! Majd írd meg az eredményt. Szorítok neked!
2012. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Barnás vöröses vérzésem volt....
2012. jún. 11. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem beágyazódási vérzés, de nagy eséllyel lehetsz terhes, mert ismerősöm is mindkét fiával, ilyen barnásan és kevés mennyiségben menstruált amikor meg kellett neki jönnie. Mindkétszer így járt, és mindkétszer egészséges babája született. Szurkolok.
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeritnem azonnal tesztelj, mert ha terhes vagy, akkor esetleg gyógyszerrel támogatni kell a terhességet.

A vérzés nem jó, dokival konzultálj. Én is így jártam és épp elvetéltem akkor. :-( Állítólag az ilyen korai vetélések aránya iszonyatosan magas (mivel sok nő csak azt veszi észre, hogy pár nappal-egy héttel később jön meg, ezért nem is tudja, hogy épp elvetélt, ezért a pontos arányt nem is lehet megmondani). Egy tesztelés aztán irány a doki!

Sok sikert, szurkolok!

2012. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Naaaaaaaaaaaa???????????? Pozi?
2012. jún. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező? baba van?
2012. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
holnap tesztelek csak...biztosra akarok menni...
2012. jún. 17. 15:00
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos negativ lett a teszt..Bár napok óta nem vagyok jol csak émelygek...

De hát ez van nálam nincs baba

2012. jún. 18. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!