Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi ultrahangon mikor...

A hüvelyi ultrahangon mikor lehet először látni hogy esetleg sikerült a próbálkozás?

Figyelt kérdés
Hány napos esetleg hetes magzatról beszélhetünk? Vagy a hüvelyi ultrahang egyből kimutatja a pár napos magzatot is? Létezik, hogy terhes voltam de az orvos még nem látta?
2012. jún. 6. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezhet hogy terhes vagy, csak még nem látja az orvos. Általában az 5-6.héttől már látni petezsákot.
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előbb tesztelsz pozitívat, mint hogy látszana az UH-n.
2012. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A párommal május 5-e óta próbálkozunk mindennap összebújunk,van hogy naponta 2 szer!1 hete voltam dokinál de ő nem látott semmit csak hogy minden rendben van...3 napja furi a közérzetem,fejfájás,fülzúgás,öklendezés reggel,borzasztó álmosság,hasmenés...(Voltam már terhes és az előző terhességemnek is ilyen tünetei voltak csak ezek nem olyan erőssek)június 16-án kell megjönnie elvileg!Tegnap negatívat teszteltem:((Lehet,hogy az orvos sem látta és a teszt sem mutatta még ki?
2012. jún. 6. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:

A teszt hamarabb kimutatja a terhességet, mint az uh.

Viszont te még épp, hogy megfogantál! (ha egyáltalán megfogantál) Ha június 16-ra nem várod, akkor kb. június 1-2.-án volt peteérésed!!!!!!!!! Az lett volna csoda, ha pozitívat tesztelsz!

Nem értem május 5.én volt az utolsó mensid, és június 16-ra nem várod????? Ilyen hosszú a ciklusod?

Szerintem legkorábban június 12.-én tesztelj! Sok sikert!

2012. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)Május 5. óta próbálkozunk babával...május 17-én megvolt...
2012. jún. 6. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem bántásból, de mielőtt elkezdtek próbálkozni, nem ártana felfrissíteni az ismereteidet. Ha május 17-én jött meg, akkor még csak nemrég volt ovulációd, tehát ha teherbe is estél, még csak alig pár napja, még be sem ágyazódott. A teszt akkor tudja kimutatni, ha már beágyazódott az embrió. A beágyazódás kb. 7-10 nappal a fogantatás után történik. Az orvos pedig kb. 3 héttel a fogantatás után látja uh-on a petezsákot. Szóval nem értem mit vártál még most a teszttől, és múlt héten az orvostól?

Szóval várj még bő egy hetet a következő teszttel. Egyébként meg a túl sűrű együttlétek nem hogy növelik, inkább csökkentik az esélyt. Peteéréses időben ne legyetek együtt naponta többször, mert nincs idejük a hímivarsejteknek rendesen megérni a feladatra.

2012. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Nem sértődtem meg,teljesen igazad van nem vagyok otthon ezekben a napok számolgatásában hisz ha szeretne úgyis jön a baba :)Persze azért nagyon várom...A sok együttlét pedig nem a baba csinálás miatt van hanem mert nekünk ez a normális..:)Most olvasgatok utána hogy is csináljátok,csináljuk mi babára vágyó nők..:)Nem voltam pontosan tisztában ezekben a számolgatásokban,nem számolok és figyelek ilyen fanatikusan a napokra...:)Még egyszer köszönöm a segítségedet
2012. jún. 6. 15:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz pedig csak úgy mentem egy általános vizsgálatra,nem pedig azért,hogy vajon terhes vagyok-e..:)
2012. jún. 6. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok megint. :) Az nem baj, hogy nem számolgatsz, sőt, így egészségesebb is, mint a programozott együttlétek. Ettől függetlenül azt nem árt tudni, hogy mikor érdemes tesztelnie az embernek. Ehhez nem kell számolgatni, csak tudni, hogy mikor esedékes a következő menzesz, tehát majdnem 2 héttel előtte felesleges.
2012. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen csak tudod nekem nehéz ezeket kiszámítani mert nem napra pontosan jön meg hanem hol 28ra hol 30 hol 35 stb...Érted?Így sajnos nem tudom,hogy hogy számolgassak :)
2012. jún. 6. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!