Lehet ilyen korán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok elméletileg a 12. dpo-n. A peteérés előtt két nappal voltunk együtt a párommal. A tegnap nagyon rosszul voltam, hányingerem volt és szédültem, és ma reggel is már így keltem fel. A mai nap még rosszabb volt, mikor felkeltem szédültem és amikor felálltam éreztem egy hirtelen kis görcsöt. Minden kajára amire gondoltam hogy eszek éreztem ha megeszem biztos visszajön. Szerintetek lehetséges hogy ha terhes vagyok a hormonok ilyen hamar tüneteket produkáljanak? És ez nem bebeszélés magamnak, mert tényleg így is érzem magam, egyéb más bajom semmi nincs. Ha jönne a baba akkor nem bánnánk, de ha véletlenül nem akkor sem, ezért írtam hogy nem bebeszélés ez. Tesztelni nem tudok, mert nincs itthon, max később tudok venni, de nem tudom hogy délutániból mutatna-e valamit.



2012. jún. 10. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a holnap reggelt a teszteléssel. Ha baba van, akkor már ki fogja mutani.
2012. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggel csináld meg a tesztet!

Drukk!

2012. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :):) majd megírom mi lett :)
2012. jún. 10. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is 12.dpo-n leszek, de holnap... attól tartok viszont, hogy most sem sikerült, mert nem éri el a hőm a 37-et:( De neked drukkolok! Vezetsz görbét esetleg?
2012. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó. Nem nem vezetek görbét, és még nem is teszteltem, várok még kicsit hogy biztosabb legyen. a hőmet nem mérem, mert nem mindig akkor kelek, és el is felejtem így rábízom magam a sorsra. Ha jönni akar akkor jönni fog :):) Az elsővel is igy volt, jött mikor nem is számítottunk rá :):) Drukkolok neked is hátha...
2012. jún. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!