Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 2 honappal ezelött 1 hetet...

Kb 2 honappal ezelött 1 hetet késett amenzim csináltam 2 db tesztet amiken a második csik halvány lett, de sajnos aztán rá pár napra megjött. és a köv honapba is de már a ciklusom nem 28 napos 33-35 naposak. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
9 honapja probálkozunk babával.24 éves vagyok. Az elmult honapokba Darabos a menzim .
2008. ápr. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést...A két hónappal ezelőtti eredmény biztos azért volt,mert nem tapadt meg sajna a baba,h azóta terhes vagy-e,azt így nem lehet tudni.
2008. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyi a lényege hogy nem értem miért volt ott halványan a második csik amikor azota is megjött(bár másképp mint szokott)
2008. ápr. 26. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok.Ezt hívják korai vetélésnek,egy kolleganőm épp most esett át rajta,csak 4-5 hetes volt.Ez akkor van,ha a babóca nem tud rendesen megtapadni és végül felszívódik vagy a vérzéssel távozik.Szeressétek egymást,hátha most sikerül!
2008. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh ez szörnyü.Köszi.Remélem nem várat magára sokat.különben a tapadás ügyben nem tudunk rá segiteni igaz?
2008. ápr. 26. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a palástfű tea segíthet,de még nem próbáltam.Egyébként lehet,h a baba nem volt eetleg eléggé életképes,sok minden befolyásolhatta.Ne keseredj el,hátha most sikerül.
2008. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna Neked ezek szerint spontán vetélésed volt,mint nekem a 3.babánkkal.Én azt mondom,hogy egy orvosi vizsgálat nem ártana,mert én is kb.ennyi idős terhes voltam,amikor távozott a babám,de a doki nem kapart,mert kiürült a baba.Menj orvoshoz,mondd el neki mi történt,ő megvizsgál,lehet hogy UH-ra is elküld,és ha azt mutatja a vizsgálatok végeredménye,hogy a baba rendesen kiürült,valszín nem fognak kaparni.Viszont az is lehet,hogy valami kis szövet bent maradt,és ez okozza azt,hogy nem tudsz teherbeesni,akkor kaparni kell.JObban jársz,minél gyorsabban dokihoz mész.Egy öreg róka

2008. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!