Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a tressz miatt...

Lehet, hogy a tressz miatt nem tudok teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé ideges természetű vagyok, igazából semmi okom rá, de gyakran feszült és depis vagyok. Évek óta járok dokihoz, sokáig antidepresszáns gyógyszert szedtem. Már jobban voltam és fél éve gyófyszert sem szedek, közben a babán is elkeztdünk dolgozni, de nem akar összejönni pedig van peteérésem. Azóta megint feszült és ingerült vagyok, nem tudok lazítani. Nagyon akarom is ezt a babát. Lehet pont ezért nem sikerül?
2008. ápr. 26. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt az S betű.
2008. ápr. 26. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne akard görcsösen. Tereld el a figyelmedet a babáról,kezdj bele valami új dologba,pl: írtkozz be egy tanfolyamra ami leköt, hidd el hamarabb összejön így a baba.
2008. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megértelek. Ugyanebben a cipőben járunk mi is és elég nehéz másra koncentrálni...És millió egy példa van arra is hogy vki nagyon akarja és összejön. Vizsgálatokat végeztek már? Dokinál jártál?
2008. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dokinál még nem voltam. Még csak 4 hónapja próbálkozunk.Pontos 28 napos ciklusom van, hó közepén fáj a hasam és nyákos tojásfehérjeszerű folyásom van, ebből gondolom, hogy peteérésem is van. Tudom, hogy 4 hónap még nem ídő, hiszen valaki évekig is próbálkozik, de mégis nagyon hosszúnak tűnik és mindig nagyon fáj a csalódás.
2008. ápr. 26. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
a 2. hozzászóló vagyok. én is pont ugyanígy vagyok, érzem a peteérést, 28 naposak a ciklusaim, most 29 napra jött meg és ettől természetesen tegnap pozitiv lázban égtem, mindhiába.dokit arra értettem, hogy egy általános rákszűrés és ultrahang.
2008. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
biztosan
2008. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,a stressz okozhatja.Mért nem próbálsz lazítani?Menjetek kapcsolódjatok ki, mozi,színház, gondolj pozitív dolgokra.Vedd észre ha csicseregnek reggel a madarak,próbálj nem feleslegesen stresszelni.Egy ismerősöm a munkája miatt állandóan ideges volt,nem is jött össze a baba,csak miután új munkahelye lett.
2008. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálom összeszedni magam. Jó lessz, ha leszokom végre erről a folytonos örlődésről, mert ez később a babának sem fog használni. Csak sajnos ez nem olyan egyszerű.
2008. ápr. 26. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok.Sajnos engem is kezeltek depresszióval és pánikbetegséggel, már gyógyult vagyok!De én is "ilyen idegbeteg" ok nélkül, ilyen a természetem.Nekünk már 2 éve nem sikerül a baba(bár nálunk a férjemnél van egy kis gond most arra kezelik)de az igaz hogy a stressz, és a görcsösen akarás nem segít!

Én például most tanfolyamra járok hogy egy kicsit eltereljem a gondolataimat a babáról!

De őszinte leszek:nekem így se sikerül elterelni a gondolataimat, mert valamiről mindig eszembe jut!

De ne add fel!remény mindig van!

2008. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna a stressz nagyon-nagyon nagy befolyásoló tényező,és az akaratlan görcsösség.Ne görcsölj,és kapcsolódjatok ki a pároddal,ha a baba jönni akar,jönni fog hidd el,ha egészségesek vagytok.Csak szólok,hogy az antidepresszánsok szedése hosszú távon meddőséget okoz.Ezt jobb,ha tudjátok,mielőtt gyógyszerhez nyúltok.Ha már nyugtató kell,inkább pl.HOva tabit vegyetek,ez gyógynövényekből áll,és nincs benne szintetikus anyag.

MI 30!!! hónapja próbálkozunk,egy sikertelen ikerterhesség,és egy "normál" sikertelen terhesség van a hátam mögött,de mint közvetlen előttem író írta,kiegészítve a szavait idézek "A remény hal meg utoljára".Sok sikert,nyugi.Egy öreg róka

2008. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!